Rekrutacja regionalna

Coraz trudniej znaleźć doskonałego pracownika na rynku pracy, gdzie silnych i zaradnych rąk wciąż brakuje. Dziś ludzie nie tyle szukają pracy, co poszukują zajęcia bardziej atrakcyjnego i nie chodzi tu tylko o zarobki, ale także o atmosferę pracy, czy też dodatkowe zalety, jak bliskość miejsca zamieszkania, czy możliwość samorealizacji.

Czytaj więcej...

Oprogramowanie dla firm

W ciągu kilku poprzednich lat postęp technologiczny niesamowicie ruszył do przodu. Także w przypadku firm jesteśmy w stanie zaobserwować wiele udogodnień technologicznych.

Czytaj więcej...

Czym jest E-commerce?

Z E-commerce mamy bardzo często do czynienia na co dzień, chociaż nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę. Czym dokładnie jest E-commerce i jakie ma cele?

Czytaj więcej...

Mocne niemieckie firmy przyciągają

Wielu Polaków chcących pracować za granicą wybiera firmy z Niemiec. To wciąż atrakcyjny rynek, mimo niskiego bezrobocia w naszym kraju. Jednak nie wszyscy mają szczęście trafić do dobrych przedsiębiorców, co może zrazić do dalszej kariery, dlatego warto szukać dużych firm, które chętnie podpisują umowy bezpośrednio z przyszłymi pracownikami, omijając firmy pośredniczące. Zasadę tę stosuje między innymi firma Steinemann, która od wielu lat zatrudnia Polaków.

Czytaj więcej...

Praca w Niemczech (dalej) się opłaca

Brexit sprawił, że coraz mniej Polaków decyduje się na emigrację do Wielkiej Brytanii. Do łask wraca za to nasz sąsiad zza zachodniej granicy. Dlaczego warto rozważyć pracę w Niemczech i jak szukać, by znaleźć zatrudnienie w najlepszych warunkach?Blisko i za dobrą stawkę. 

Czytaj więcej...