Wyjątkowe imprezy integracyjne

Każdy pracodawca może podziękować swojemu zespołowi za dobrze wykonane zadania. Miło, gdy widać to po stanie konta, ale czasami warto dorzucić coś dodatkowego. Mogą być to, np. wycieczki firmowe.

Do wyboru jest mnóstwo miejsc nad morzem, w górach, hotele ze SPA, spływy kajakowe czy zawody paintball. To wszystko jest jednak już najczęściej znane pracownikom. Może warto pomyśleć o niesztampowej imprezie. Proponujemy wizytę w lunaparku. Energylandia w miejscowości Zator oferuje zupełnie nowy wymiar rozrywki.

ENERGYLANDIA = UDANA IMPREZA

Imprezy dla pracowników są jedną ze specjalności Energylandii. Wesołe miasteczko to nietypowe miejsce na wycieczkę firmową. Dzięki temu to kompletna niespodzianka dla zespołu. Zazwyczaj atrakcje lunaparku mogą kojarzyć się z rozrywką dla dzieci. Nic bardziej mylnego. W Zatorze znajdują się strefy przeznaczone dla osób w różnym wieku. Większość atrakcji skierowana jest jednak do młodzieży i dorosłych. Na 26 ha umieszczono, m.in. szalone roller coastery, autodromy, wahadła, karuzele, spływy wodne, aquapark czy restauracje. Wspólne doświadczanie i pokonywanie strachu to najlepszy pomysł na imprezy integracyjne. Podczas zabawy, pracownicy mają szansę lepiej się poznać i rozładować stres. Co ważne, imprezy firmowe nie muszą być tradycyjne. Organizator może zdecydować się na coś niecodziennego. Obsługa Energylandii jest niezwykle kreatywna i chętnie pomoże w dokonaniu wyboru. Każda impreza firmowa pomysły ma ustalane indywidualnie. Dzięki temu można dostosować ją do oczekiwań pracowników.

DOBRZE I NIEDROGO

 

Tego typu zabieg da im do zrozumienia, ze pracodawca nie tylko o nich dba, ale także ich świetnie zna. Wiele osób myśli sobie, że tego typu imprezy firmowe to ogromne koszty. Okazuje się, że taka wycieczka generuje wydatki zbliżone do zorganizowania zwykłego eventu dla zespołu, np. w restauracji. Imprezy pracownicze w Energylandii mają swój specjalny cennik. Koszt jednego biletu normalnego w przypadku przyjazdu grupowego to zaledwie 99 zł. Wraz ze wzrostem liczby osób, które biorą udział w wycieczce, ceny wejściówek spadają. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego lunaparku https://energylandia.pl/cennik/eventy-i-wycieczki-firmowe/.

artykuł sponsorowany